• Luty 2019
  P W Ś C P S N
  « Gru    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728  
  • Przepłynąć pod tym mostem

   Przepłynąć pod tym mostem

   Zdania na temat Wenecji są obecnie podzielone. De facto jednak wiele osób negatywnie wypowiada się na temat tego włoskiego miasteczka, powtarzając informacje gdzieś zasłyszane. Z jednej strony mówi się, że Wenecja jest miastem pełnym śmieci, że unosi się tam bardzo nieprzyjemny zapach, ale z drugiej strony czy aby na pewno jest to prawda? Tak w …
  • Polska i jej zabytki

   Polska i jej zabytki

   Polska jest bardzo ciekawym krajem turystycznym, chociaż wielka ilość osób po prostu tego nie docenia. Nie ma w tym nic dziwnego, albowiem nader często kochamy wyprawy w dalekie kraje. Fascynuje nas Japonia, Chiny, Francja, czy też Włochy, a nie doceniamy tego, co faktycznie mamy na terenie naszego kraju. A zabytków jest naprawdę bardzo wiele. Przede …
 • Postępowanie medyczne u osób z nietrzymaniem moczu

  Osoby, u których występuje problem z nietrzymaniem moczu muszą być poddawane odpowiedniemu postępowaniu medycznemu. Dzieje się tak dlatego, że wśród nietrzymania moczu przyczyn znajduje się wiele chorób neurologicznych i urologicznych oraz takich chorób, które w swoim przebiegu osłabiają działanie pęcherza moczowego. Dlatego osoby zgłaszające się z problemem nietrzymania moczu do lekarza muszą najpierw przejść odpowiednie badania, a następnie zostać poddane skutecznemu leczeniu. Przez cały okres jego prowadzenia będą one musiały sięgać po odpowiednie środki higieniczne, które będą im pozwalały na zapobieganie wystąpieniu krępujących sytuacji.

  Odpowiedniego wsparcia potrzebują także kobiety, u których występuje nietrzymanie moczu w ciąży (http://tena.pl/kobiety/centrum-informacyjne/przyczyny-nietrzymania-moczu). Zdarza się bowiem, że kobiety w czasie ciąży muszą radzić sobie z bardzo dużymi zmianami zachodzącymi w organizmie, które sprawiają, iż ich pęcherz moczowy przestaje sprawnie funkcjonować. Wobec tego co jakiś czas popuszczają mocz i nie są w stanie zapobiegać takiemu stanowi rzeczy.

  Jeszcze większym problemem jest nietrzymanie moczu po porodzie. Dzieje się tak dlatego, że tego rodzaju nietrzymanie moczu może występować u kobiet przez wiele lat i stale się pogłębiać. Kobietom pozostaje więc tylko sięganie po odpowiednie środki higieniczne i poddawanie się zabiegom ginekologicznym i urologicznym. Po takich interwencjach są w stanie bardziej kontrolować swoje odruchy fizjologiczne i zapobiegać występowaniu kolejnych problemów.

  Comments are closed.