• Kwiecień 2019
  P W Ś C P S N
  « Mar    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  • Wyjazdy za wielkie pieniądze

   Wyjazdy za wielkie pieniądze

   Różnice w kosztach wycieczek okazują się być naprawdę duże. Miasta wypoczynkowe dedykowane krezusom znajdują się w większości przypadków poza granicami Europy. Choć i na naszym kontynencie nie brakuje luksusowych kurortów. W rzeczywistości koszta uzależnione są przede wszystkim od prestiżu miejsc. Sporo zapłacimy także stawiając na wycieczkę do Chin oraz Japonii. Co prawda wyjazdy gwarantują wspaniałe …
  • Sztuczne miasto przepychu

   Sztuczne miasto przepychu

   Była pustynia i tak w zasadzie to nic więcej o tym miejscu nie można było powiedzieć. Dzisiaj jednak pustyni już tam nie ma, ale za to jest mnóstwo ogromnych budynków, a wśród nich mnóstwo drogich hoteli. O czym mowa? Oczywiście chodzi tutaj o Dubaj. Miasto, które powstało stosunkowo niedawno jako wymysł arabskich szejków, przyciąga do …
 • Postępowanie medyczne u osób z nietrzymaniem moczu

  Osoby, u których występuje problem z nietrzymaniem moczu muszą być poddawane odpowiedniemu postępowaniu medycznemu. Dzieje się tak dlatego, że wśród nietrzymania moczu przyczyn znajduje się wiele chorób neurologicznych i urologicznych oraz takich chorób, które w swoim przebiegu osłabiają działanie pęcherza moczowego. Dlatego osoby zgłaszające się z problemem nietrzymania moczu do lekarza muszą najpierw przejść odpowiednie badania, a następnie zostać poddane skutecznemu leczeniu. Przez cały okres jego prowadzenia będą one musiały sięgać po odpowiednie środki higieniczne, które będą im pozwalały na zapobieganie wystąpieniu krępujących sytuacji.

  Odpowiedniego wsparcia potrzebują także kobiety, u których występuje nietrzymanie moczu w ciąży (http://tena.pl/kobiety/centrum-informacyjne/przyczyny-nietrzymania-moczu). Zdarza się bowiem, że kobiety w czasie ciąży muszą radzić sobie z bardzo dużymi zmianami zachodzącymi w organizmie, które sprawiają, iż ich pęcherz moczowy przestaje sprawnie funkcjonować. Wobec tego co jakiś czas popuszczają mocz i nie są w stanie zapobiegać takiemu stanowi rzeczy.

  Jeszcze większym problemem jest nietrzymanie moczu po porodzie. Dzieje się tak dlatego, że tego rodzaju nietrzymanie moczu może występować u kobiet przez wiele lat i stale się pogłębiać. Kobietom pozostaje więc tylko sięganie po odpowiednie środki higieniczne i poddawanie się zabiegom ginekologicznym i urologicznym. Po takich interwencjach są w stanie bardziej kontrolować swoje odruchy fizjologiczne i zapobiegać występowaniu kolejnych problemów.

  Comments are closed.