• Kwiecień 2019
  P W Ś C P S N
  « Mar    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  • Przepłynąć pod tym mostem

   Przepłynąć pod tym mostem

   Zdania na temat Wenecji są obecnie podzielone. De facto jednak wiele osób negatywnie wypowiada się na temat tego włoskiego miasteczka, powtarzając informacje gdzieś zasłyszane. Z jednej strony mówi się, że Wenecja jest miastem pełnym śmieci, że unosi się tam bardzo nieprzyjemny zapach, ale z drugiej strony czy aby na pewno jest to prawda? Tak w …
  • Rozwój dynamiczny

   Rozwój dynamiczny

   Gdyby spojrzeć na takie kraje jak Holandia, to bez trudu zauważymy, że turystyka rowerowa jest tam bardzo mocno rozwinięta. Roweru używa się tam na co dzień, aby dojechać do szkoły, do pracy, ale również używa się go jako środka do uprawiania rekreacji. Jednakże jeśli spojrzymy na nasz kraj, to również zauważymy, że w kwestii turystyki …
 • Pracuj zdalnie – z każdego miejsca na świecie!

  Szybkość przesyłania informacji z wykorzystaniem zarówno stacjonarnego jak też zdalnego Internetu pozwala na znacznie łatwiejsze wykonywanie pracy w formie zdalnej. Za pośrednictwem Internetu przesyłanych jest coraz więcej informacji do pracowników zarówno w takich zawodach, gdzie niezbędne jest pracowanie w terenie jak też do pracowników realizujących poszczególne zadania w biurach, gdzie znów realizowany jest przesył informacji z wykorzystaniem sieci wewnętrznych.

  Dostępność Internetu a przede wszystkim stabilnego oraz szybkiego Internetu pozwalana wykonywanie pracy zdalnej przez znacznie większą liczbę pracowników. Jednocześnie rośnie zainteresowanie firm w wykorzystywaniu pracy zdalnej. Atutem pracy zdalnej jest przede wszystkim możliwość znacznego zmniejszenie kosztów realizowania pracy. Pracownik może wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma konieczności tworzenia miejsca pracy a więc posiadania odpowiednio dużej siedziby firmy.
  Z punktu widzenia pracowników wykonywanie pracy zdalnej czy też nauki w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ jest znacznie bardziej wygodne z punktu widzenia braku konieczności codziennego dojeżdżania do pracy. W dużych miastach dojazd do pracy ze względu na coraz większa korki może zajmować nawet kilka godzin każdego dnia.
  Praca zdalna jest również znacznie bardziej swobodna. W ten sposób pracownik może korzystać z dużo większej wolności, co znów wynika z możliwości wykonywania pracy bez stałego nadzoru pracodawcy. Dla wielu osób możliwość wyboru godzin pracy, samodzielnego motywowania się do działania jest znacznie lepszym rozwiązaniem w stosunku do pracy na etacie.

  Comments are closed.