• Zobacz oferty na długi weekend czerwcowy Tylko aktualne z całej Polski!
 • Maj 2018
  P W Ś C P S N
  « Mar    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  • Autobusem na weekend

   Autobusem na weekend

  • Upragnione wakacje

   Upragnione wakacje

   Wakacje to czas urlopów, wyjazdów i chwila wytchnienia po roku ciężkiej pracy lub też nauki. Jednakże wakacje to także czas, na który z utęsknieniem czekają właściciele kwater prywatnych, pensjonatów oraz różni usługodawcy w miejscowościach wypoczynkowych. Nie da się bowiem ukryć, że czas wakacji jest dla nich czasem wzmożonego dochodu i zasadniczo jedynie wówczas mają oni …

  Pracuj zdalnie – z każdego miejsca na świecie!

  Szybkość przesyłania informacji z wykorzystaniem zarówno stacjonarnego jak też zdalnego Internetu pozwala na znacznie łatwiejsze wykonywanie pracy w formie zdalnej. Za pośrednictwem Internetu przesyłanych jest coraz więcej informacji do pracowników zarówno w takich zawodach, gdzie niezbędne jest pracowanie w terenie jak też do pracowników realizujących poszczególne zadania w biurach, gdzie znów realizowany jest przesył informacji z wykorzystaniem sieci wewnętrznych.

  Dostępność Internetu a przede wszystkim stabilnego oraz szybkiego Internetu pozwalana wykonywanie pracy zdalnej przez znacznie większą liczbę pracowników. Jednocześnie rośnie zainteresowanie firm w wykorzystywaniu pracy zdalnej. Atutem pracy zdalnej jest przede wszystkim możliwość znacznego zmniejszenie kosztów realizowania pracy. Pracownik może wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma konieczności tworzenia miejsca pracy a więc posiadania odpowiednio dużej siedziby firmy.
  Z punktu widzenia pracowników wykonywanie pracy zdalnej czy też nauki w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ jest znacznie bardziej wygodne z punktu widzenia braku konieczności codziennego dojeżdżania do pracy. W dużych miastach dojazd do pracy ze względu na coraz większa korki może zajmować nawet kilka godzin każdego dnia.
  Praca zdalna jest również znacznie bardziej swobodna. W ten sposób pracownik może korzystać z dużo większej wolności, co znów wynika z możliwości wykonywania pracy bez stałego nadzoru pracodawcy. Dla wielu osób możliwość wyboru godzin pracy, samodzielnego motywowania się do działania jest znacznie lepszym rozwiązaniem w stosunku do pracy na etacie.

  Comments are closed.