• Luty 2018
  P W Ś C P S N
  « Sty    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728  
  • Nie tylko koziołki

   Nie tylko koziołki

   Czy warto przyjeżdżać do Poznania? Na pewno, a atrakcyjność tego miasta na pewno nie ogranicza się do słynnych poznańskich koziołków. Na pewno o wyjątkowości tego miasta mogli się przekonać kibice, którzy przyjechali tutaj na Euro 2012. Jednakże nie tylko oni, gdyż praktycznie każdy ma tę szansę, aby odwiedzić Poznań i przekonać się samemu, że warto …
  • Uważajmy na biura podróży

   Uważajmy na biura podróży

   Musimy być bardzo ostrożni, bowiem wyjazdy za granicę z pomocą mało znanych biur turystycznych mogą okazać się pułapką. Owszem, my Polacy bierzemy pod uwagę fakt, że mamy zapewnioną niższa cenę, ale mimo wszystko jest nie jesteśmy w stanie przewidzieć komfortu podróży oraz wielu innych rzeczy, które są przecież równie ważne dla nas. Nie są to, …

  Pracuj zdalnie – z każdego miejsca na świecie!

  Szybkość przesyłania informacji z wykorzystaniem zarówno stacjonarnego jak też zdalnego Internetu pozwala na znacznie łatwiejsze wykonywanie pracy w formie zdalnej. Za pośrednictwem Internetu przesyłanych jest coraz więcej informacji do pracowników zarówno w takich zawodach, gdzie niezbędne jest pracowanie w terenie jak też do pracowników realizujących poszczególne zadania w biurach, gdzie znów realizowany jest przesył informacji z wykorzystaniem sieci wewnętrznych.

  Dostępność Internetu a przede wszystkim stabilnego oraz szybkiego Internetu pozwalana wykonywanie pracy zdalnej przez znacznie większą liczbę pracowników. Jednocześnie rośnie zainteresowanie firm w wykorzystywaniu pracy zdalnej. Atutem pracy zdalnej jest przede wszystkim możliwość znacznego zmniejszenie kosztów realizowania pracy. Pracownik może wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma konieczności tworzenia miejsca pracy a więc posiadania odpowiednio dużej siedziby firmy.
  Z punktu widzenia pracowników wykonywanie pracy zdalnej czy też nauki w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ jest znacznie bardziej wygodne z punktu widzenia braku konieczności codziennego dojeżdżania do pracy. W dużych miastach dojazd do pracy ze względu na coraz większa korki może zajmować nawet kilka godzin każdego dnia.
  Praca zdalna jest również znacznie bardziej swobodna. W ten sposób pracownik może korzystać z dużo większej wolności, co znów wynika z możliwości wykonywania pracy bez stałego nadzoru pracodawcy. Dla wielu osób możliwość wyboru godzin pracy, samodzielnego motywowania się do działania jest znacznie lepszym rozwiązaniem w stosunku do pracy na etacie.

  Comments are closed.