• Wrzesień 2019
  P W Ś C P S N
  « Mar    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
  • Rozsławiając małe miejsca

   Rozsławiając małe miejsca

   Czasem trzeba bardzo niewiele, aby z małej miejscowości uczynić kurort, do którego będą masowo przyjeżdżać turyści. Oczywiście w tym miejscu jako doskonały przykład można podać Zakopane. Mała wioska tatrzańska, o której nikt w Polsce nie słyszał, została swego czasu dostrzeżona przez Tytusa Chałubińskiego i rozsławiona. Od tamtego czasu Zakopane stało się potężnym ośrodkiem turystycznym. Przejdźmy …
  • Dlaczego warto pić wodę mineralną?

   Dlaczego warto pić wodę mineralną?

   Woda jest niezbędna do przeżycia nawet bardziej, niż pożywienie, dlatego tak ważne jest, aby każdego dnia dostarczać organizmowi jej odpowiednią ilość. Dzięki temu mamy pewność, że ważne procesy w nim zachodzące, jak trawienie czy oczyszczanie z toksyn, przebiegać będą prawidłowo. Wielu osobom trudno jest zmienić swoje nawyki dotyczące uzupełniania płynów – znacznie chętniej niż po …
 • Zalety płytek gresowych

  płytek gresowychKażda osoba remontując bądź dopiero wykańczając swoje cztery ściany stoi przed wieloma wyborami. Jednym z takich wyborów jest decyzja jakie materiał zastosować do wykończenia naszych podłóg. Deski, panele, terakota, a może płytki podłogowe? Jednym z najpopularniejszych wyborów w tej materii są płytki gresowe Choć wielu osobom kojarzą się one głównie z tarasami to płytki gresowe są nie tylko dobrym materiałem do zastosowania na zewnątrz, ale też świetnie spisuje się stosując wewnątrz pomieszczeń.

  Gres naturalny jest jednorodny, dzięki czemu nawet starte lub obtłuczone płytki nie zmieniają barwy i struktury. Odmiana polerowana łatwiej się plami niż matowa. Gres jest wyjątkowo twardy, w 10-stopniowej skali Mohsa niektóre rodzaje osiągają 9 stopień. Dzięki temu ma uniwersalne zastosowanie. Wykonane powierzchnie z płytek gresowych są niezwykle trwałe, a przy tym są bardzo eleganckie. W dodatku są wytrzymałe na różne negatywne oddziaływanie przez co długo zachowują „świeży” i nowy wygląd.

  Na rynku jest mnóstwo marek mających szeroką ofertę, jeśli chodzi o płytki podłogowe http://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta. Podejmując decyzję dotyczącą wyboru materiału na wykończenie warto odwiedzić niejeden sklep z płytkami oraz porównać ceny ponieważ na rynku jest ogromny wybór i często ten sam model płytek jest dostępny w innym sklepie z mniejszą ceną.  Każdy kto kiedykolwiek podejmował się remontów wie jak odpowiednie rozeznanie na rynku może mieć ogromny wpływ na stan naszego portfela po zakupieniu wszystkich niezbędnych materiałów.

  Comments are closed.